| EuPeTineTeIubesc a întrebat:

spuneti-mi si mie niste melodii triste, va roog.:X

3 răspunsuri:
| yngerash_4642 a răspuns:

Dana-am nimic fara tine,cascada-every time we touch(slow),bullet-a fost odata, dj project(mai toate), dj aligator-close to yiu, titanic, miley cirus-i allways remember you

| Reanna a răspuns:

Enrique Iglesias - Hero
- On top of you
Neyo - I never knew i need it
Three Doors Down - Here without you
Byz - Why do we always fight

| Nicole_8267 a răspuns:

Dj Aligator-Close to you,We are the fallen-Burry my allive,Shontelle-Impossible,Evanescence-My Immortal, Tatty-Doamne, de ce (melodie facuta in memoria a 2 tineri impuscati:Olga si Ilie),T.I. ft Christina Aguillera-Castle Walls, Bug Mafia-La fel de prost ca tine, daca ceva mai completez lista