| Pisiiiii a întrebat:

spuneti-mi si mie niste sfaturi ca sa ma ingras! Fundita

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Si eu am nev de asa ceva am luat vitamine mananc ca spartu si tot am 54 de kg crying nu ma ingras deloccc crying morti ei straight face fetito vino la mine acasa ca vad eu ce facem ne indopam cu prajituri ceva vad eu rolling on the floor)))))))

3 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Mananca multa ciocolata
mananca mai mult seara.

| BuggsBunny_9624 a răspuns:

Pai nu e foarte greu tot ce trebuia sa faci e sa mananci multe dulciuri,mancare fast-food, sa bei sucuri, sa nu faci mult sport...ca astea ar fi.dar dc tu vrei sa te ingrasi cand altii nu stiu ce sa mai faca sa slabeasca2-5kg?laughing

| Pisiiiii explică:

Euu vreau sa ma ingras si altsi sa slabeasca! Eu vreau 6 Kglaughing