| SelenaSelly2 a întrebat:

Buna:*spuneti-mi si mie va rog cum sa ma comport cu baietii cum sa vorbesc cu ei pentru ca imi place un baiat si nu-s tiu sa vorbesc cu el si despre ce dati-mi idei va rog :X

Răspuns Câştigător
| Maraa a răspuns:

Hibig grin
In primul rand trebuie sa fii tu, sa nu te schimbi pentru el. Fii genul de fata care stie sa asculte si sa fie in stare sa dea un sfat la nevoie, sa-i fie alaturi, dar nu exagera. Lasa-l sa deschida el subiecte de discutie si sa vezi ce repede merge treaba, daca te intreaba ceva mai special fi sincera. Incepe prin a-i fi prietena, zambeste-i cand ai ocazia, fii vtu insati!
Sper ca te-am ajutatbig grin