| DemonCuInimaDeInger a întrebat:

spuneti-mi va rog cum se joaca fifa 09 online. Celui mai bun raspuns dau FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu il ai cumparat, incearca prin GameRanger, este un program care conecteaza la o retea jocurile astea piratate, ca fifa 09, 08 crusader si alte jocuri(sunt multe).
Tot ce treubie sa faci este sa scrii pe google "GameRanger", sa il descarci, sa-ti faci un cont, si sa te joci, este foarte usor de folosit programul, asa ca ar trebui sa te descurci.
Daca nu merge prin GameRanger poti incerca prin Tunngle, este tot cam acelasi gen de program.