| DemonCuInimaDeInger a întrebat:

spuneti-mi va rog niste metode de a scapa de burta...sad!

3 răspunsuri:
| SoulReaper a răspuns:

Aa... yea, faci niste exercitii ^^ esti baiat sau fata? scuze daca deranjez, dar daca esti baiat poti sa faci anumite antrenamente mai intense... ca fata mai mult faci abdomene si chestii.

Si ai grija ce mananci, da nu te apuca sa mananci salata cu frunze._. merge si paine, ca nu ingrasa cum se spune. Dar nu te baga pe fast food si astea, mananca cat mai multa mancare naturala.

Crede-ma, mananc in continuu si mult, cu detoate. Si carne si paine si tot. Si sunt cam pe dos, vreau sa mai pun pe mine in loc sa slabesc rolling on the floor)

Oricum, astept raspuns la intrebare (scuze ca am raspuns cu intrebare apropo)

Peace ^^

Răspuns utilizator avertizat
| DemonCuInimaDeInger explică (pentru SoulReaper):

Sunt fatahappy