| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog toate datele despre un crew in OurWorld. Reprezetand in special cum fac stelute la elevator in crew. Trebuie sa fac ceva? Am nevoie de gems? Daca da, ce trebuie sa fac cu ei? si inca o intrebare optionala daca stiti sa raspudeti, Daca prietena mea a gasit un cont OurWorld si vrea sa-si faca un cadou reprezentand 100 gems de pe contul ala pe al ei poate pati ceva daca nu plateste banii de pe contul celalalt? Poate fi gasita?

1 răspuns:
| AndreeaM1 a răspuns:

Buna. 1. Crewul il poti face de la level 25+ dand 50 de gemsi.
2. Stelele la elevator le poti face uitandu-te la videoclipuri care iti ofera gems, sau cand devii membru din clubul zoe sau rezident.
3. Prietena ta nu cred ca poate sa isi dea cadou deoarece o sa ii apara ca, contul nu este recunoscut pe caluclatorul ei. Daca vrea sa isi dea cadou trebuie sa intre seful contului care l-a facut de la inceput pe ID, si sa ii dea accept id-ului prietenei tale pentru. a putea intra pe calculatorul ei si a-si da cadouri, a cumpara, etc.
Daca ai stele in crew da-mi un mesaj pe ourworld, ma cheama I Smotocika I level 121 club zoe.