| noone3239 a întrebat:

Stiam mai demult un site unde erau diferite chestionare.Iti faceai cont, ei iti dadeau un link cu chestionarul sa'l trimiti la prieteni si apoi raspunsurile lor iti veneau tie.Stie cineva un site de genul? Dau fundita

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Buna. intra pe drpciv.ro. Si acolo gasesti chestionarele care sunt actulea. Acesta este siteul politiei si iti pica exact di alea. A si ps. Nu mai face chestioanre dupa google ca nu sunt prea bune. intri acolo faci cont si faci chestioanare happy
Succes.
Ciaohappy