| Aliyaa a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa telefonul nokia 3600 slide la abonament la cosmote?
2.credeti ca ar merita acest telefon, ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
| Aliyaa explică:

Nu ma refer la oferte pe situri ma refer la oferta de vreun abonament pentru il vreau din magazin si la liber in magazin e 7 mil si pe situri nu prea am incredere.

| deea_1980 a răspuns:

Este foarte urat.mai bine te orientezi spre altceva.

| obarbiebruneta a răspuns:

494. 5 lei la oferta [ zic si eu]... Dar sincer nu cred ca merita, de fapt e perfect doar ca mie nu imi place cum arata http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-3600_slide-2013

| kevinedi a răspuns:

Am un Nokia 36000 silide pretul este fix 700 ron la cutie si toate dar cred ca nu aare 3G si inca nu am ajuns acasa sa ii incarc cartela

| kevinedi a răspuns:

Este bun