| adrianajollie a întrebat:

Buna stie cineva cum pot face m2/m3 la magii pe metin? dau funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu carti, ele pica la metin daca le spargi [sa fie daca poti sa bati unele de nivel mai mare decat al tau], la magazinele jucatorilor, sau doar pe private se gasesc la oamenii aia din sat care iti dau misiunii, unde le gasesti diferentiaza de la un privat la altu. Cand ai luat cartea [scrie pe fiecare magia pe care o dezvolta] da-i click dreapta pe ea si daca nu esuaza vei face M2 si asa mai departetongue pe ro poti face un singur M pe zi [poti folosi o singura carte] insa pe privat exista niste pergamente speciale [numai stiu exact cum se numescthinking] care da-i click pe ele apoi pe carte si te lasa sa faci mai multe m-uri. Iar P-ul se face cu piatra spiritului, tot la fel dai click pe ea apropo: pentru M pana la G1 ai nevoie de experinta, iar de la G1 la P ai nevoie de grad, adica o sa-ti scada gradu. Succes!

| LikeG6 a răspuns:

In primul rand trebuie sa faci M1... Apoi trebuie sa faci rost de carti care pica la metinuri, sau se gasesc la magazine. Apoi trebuie sa ai destula experienta si dai clik dreapta pe ele happy... Dar vezi ca mai si esueaza big grin

| mariusboss2011 a răspuns:

Cum fa magiile la p?