| aditzuu3 a întrebat:

stie cineva cum pot sa fac multe likeuri pe facebook? cum pot sa obtin likeuri de la persoane pe care nu le cunosc? daca nu exista vreun hack sau like generator/?

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Si la ce bun iti trebuie like`urile alea blestemate in afara ca iti hranesti marele tau ego? Te ajuta la ceva? Iti pun painea pe masa? Iti platesc intretinerea? Chiria? Iei note mai bune la scoala? Te fac mai inteligent? Mai cult? Mai putin disperat si retard? Bine-ar fi.

| Unbelievable a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce contează atât de mult aceste like-uri. Nu valorează absolut nimic, cum a spus și oBya. Contează atât de mult câte ai? Copii...

| Mirel2000 a răspuns:

Conteaza pentru imagine :)
Poti incerca http://goo.gl/BRGIkf - este gratis si poti sa faci mii de like-uri
Nu iti cere nimeni datele conturilor tale sociale