| paffyutza a întrebat:

Buna stie cineva cum se pune o poza care o vreau eu ca profil pentru hi5 plz raspuns dau fundita daca mergebig grinbig grinbig grinbig grin.

3 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

La fiecare fotografie ai deasupra ei mai multe optiuni, a doua optiune este " Setare ca fotografie de profil" dai acolo!

| blunts a răspuns:

Pai dupa ce ai pus poza pe hi5, te duci la pagina unde ai poza si scrie undeva deasupra pozei setare ca fotografie de profil big grin

| MiReLa_3183 a răspuns:

Deschide hi5, da la poza care vrei sa o pui ca profil si deasupra ei vezi ca trebuie sa gasesti o sa gasesti scris " fotografie de profil "... da clik si gata... sper ca ai inteleshee hee