| andreea2000cris a întrebat:

Buna stie cineva daca e bine sa crezi in horoscop

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Buna! hmm...o intrebare "originala".pai, eu una imi citesc aproape in fiecare zi horoscopul(aici: www.acvaria.com),dar nu analizez fiecare cuvant.nu pot spune ca tot ce scrie este adevarat. uneori mi se potriveste ceea ce e scris, alteori nu.fiecare persoana daca vrea crede in horoscop, alta daca nu vrea nu crede.nu e nimic rau in a crede in horoscop, doar sa nu fie obsedat.nu tot ce se scrie e adevarat:)papa

2 răspunsuri:
| IuliaLol24 a răspuns:

Eu nu stiu exact, dar cred ca da

| pinkie_5054 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic uneori se potriveste ce scrie acolo cu realitatea dar nu stiu sigur daca e bine si asa cu a zis si alexaa ca nu e nimic rau in a crd dar sa nu fi obsedatwinking eu una citesc mai mult de plictiseala si nu prea ma int daca se potriveste sau nuwinking