| Calli a întrebat:

stie cineva o smecherie sa primesc monede de dragon gratiss pe mt2ro daca da dati-mi siteul si eu va dau funda+vot!

1 răspuns:
| IntenseTouch a răspuns:

Eu stiu o smecherie dar tot trebuie sa platesti... dar cu 50% mai ieftin happy uite trucul :dai sms la nr asta : 1395 si mesaju asta Game sebw33, dupa ce ai dat intra repede pe metin2.ro si logheazate pe site si dai pe datele utilizatorului si akol pe undeva pe la adauga monede de utilizator iti va aparea Reducerea de Pasti! ( atentie trebuie sa dai primadata mesaj daca nu nu iti wa aparea!