| biαηcα a întrebat:

Stie cineva o solutie impotriva punctelor negre?big grin Dar sa fie o solutie care ati folosit-o voi si care mergebig grin

2 răspunsuri:
| Kesariona a răspuns:

Cica lamaie. N-am incercat-o eu, dar o prietena mi-a spus ca merge. Ah da, si cu zat de cafea. Te freci pe fata, cred.Tot de la ea stiu.

| Anesia27 a răspuns:

Eu am niste plasturi,, Silky and Clear Nose Strip with Witch Hazel'' ii am de la casa de marcat de la Kaufland chiafunctioneaza.doar ca sunt 30 de lei 6 plasturi.