| ruxy_3054 a întrebat:

stie cineva un program de editat poze care sa te faca mai slababig grin?

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Da. happy Photo shop happy. Daca ai poze de modificat da-mi un mesaj privat si ti le pot modifica eu Sau daca nu vrei sa ti le modific eu ti-l poti downloada ssi sa cauti tutoriale pe youtube cum sa faci asta. happy happy:* Ciuuuus.

1 răspuns:
| LyaThoN a răspuns:

Aici este un link cu toate programele de editat poze si link de download gasesti in acel link care ti l-am pus
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Graphic-Editors/
Eu ti-as recomanda Adobeefect sau PhotoSHOP
Funda!