| Aishaa a întrebat:

stie cineva vreun liceu cu specialitate uman? Ma rog, sa aiba si uman. Stau in Bucuresti, de preferat sect. 1-2-3-4. Si cateva amanunte, media va rog? Nu vreau la un liceu de tocilari cum e Sava desi as putea sa intru. Unul normal big grin

Răspuns Câştigător
| RoxannaST a răspuns:

Http://www.util21.ro/invatamant/colegii-si-licee-din-Bucuresti.htm Poate găsești ceva pe acolo :)

1 răspuns:
| pink10 a răspuns:

Esti grestit informata happy Sava, Vianu, Lazar, Cosbuc sunt nistee licee super bune, nicidecum de tocilari. Chiar daca multi asta spun eu iti pot confirma ca nu e asa happy Uite-te pe facebook la elevii care sunt din aceste licee si o sa vezi ca parerea ta nu e ok happy Daca vrei cateva nume da-mi mesaj :*