| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva melodii de genul JustUs- imi pare rau. Sa fie melodii de regrete ca m-am nascut. Ceva de genul big grin. Multumesc. Funda normal.

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Sper sa iti fiu de folos adda-prietenie adevarata strada-lacrimi pe masa anonim-o fata speciala fab feat diana-nu mi pasa solo-povestea unui suflet acustic-zile trec pretext-pana la moarte cavou-zile adverss-simple cuvinte omy-singur pe lume daca mai ai nev de alte mel...tr msjtongue