| simonicasexygirl a întrebat:

Stiti cu totii ca e epidemie de rubeola in toata tara. La mine in clasa sunt multi copii bolnavi, dar eu nu sti sigur daca am luat adica mama spune ca am avut cand eram mica dar nu isi aminteste tocmai bine. Si am ganglioni umflati dar de vreo 5 zile, dupa cum stiu trebuiau sa imi apara bubite deja daca aveam. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| adeela a răspuns:

Si eu am avut acum 1 luna si ma manca pielea si aveam febra si m-am dus la doctora si mi-a sppus ca am rubeola si mi-a zis sa stau aksa am stat o saptamana si abia dupa o saptamana mi-au aparut bubite si am stat o saptamana cu ele pe mine si dupa aia am mai stat 1 saptamana sa ma refac. dar nu stiu daca uh ai cred ca ai un inceput de rubeola ca asa a mai facut oo fata de la mine din clasa la fel ca tine.thinking alkma nu stiu daca ai dar du-te cel mai bine la doctor sa te controleze