| danytkd13 a întrebat:

Stiti cu totii ca maine e 1 martie! Dar eu am o dilema.Nu stiu ca sa cumpar:Traditionalele martisoare sau bratari cu inscriptiibig grin (pentru fete ca's baiat).
Chiar vreau sa stiu ce ar trebui sa cumpar.

PS:Sa iau si flori?

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Fiind 1 martie clar trebuie sa te gandesti la martisoare. flori doar iubitei eventual.

| MissxD a răspuns:

Ia martisoarehappy Daca vrei sa dai la mai multe fete iei mai ieftine (50 de bani, 1 leu), daca sunt mai putine, ia de 2-3 lei happy Flori poti sa iei mamei, bunicii tale, prietenei!

| danytkd13 explică:

Mucias Gracias

| D3iDEI a răspuns:

Dar chiar trebuie, si eu sunt baiat dar pun problema altfel, maine e 1 martie...sa merg sau nu la scoala...

| danytkd13 explică (pentru D3iDEI):

Pai asa e frumosrolling on the floor.
Dar sa iau traditionalul martisor sai bratari inscriptionate sau brosebig grin.
Ma inteleg f.bine cu fete din clasarolling on the floor
NU sunt multerolling on the floor

| yovii a răspuns:

Sunt fata si iti spun sigur ca ar trebui sa iei bratasi sau brose fetelor nu prea le plac cele traditionale dar cel mai bine ar fi sa le iei bratari sunt cele mai potrivite... sper sa te fi ajutat ...succeshappy