| anonim_2270 a întrebat:

Buna :* stitI cum pot sa aflu Facebook-ul unui baiat daca ii stiu id? Funda big hug :*

Răspuns Câştigător
| A_5617 a răspuns:

Www.yahoostatus.ro

Bagi id- ul tipului si o sa iti arate daca este online/offline/invisible.Si o sa fie niste casute mici cu: HI5 si Fb [Facebook].Dai click pe casuta cu Facebook si o sa. ti arate pagina lui de Facebook.

Fundita?;;)

2 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Se poate afla, este acolo la facebook chiar sus o bara de cautare, dai click pe bara aia si dai cautare dupa E-mail sau bagi id'u baiatului in lista ta de messenger si dupa aia ii dai add la prieteni pe facebook, sau ar mai fi o modalitate sa ii scrii id'u pe google si dupa mai multe cautari o sa il gasesti.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu...trebuie sa pui pe adaugare prieteni si sa dai acolo pe yahoo, unde iti arata import contacte si apoi daca il gasesti, dai trimite cerere de prietenie si gata big grinlaughing