| DeDeDya a întrebat:

Stiti cumva cum pot scapa de celulita de pe coapse? si cum imi pot subtia picioarele? va rog sa ma ajutati se apropie vara si voi purta pantaloni scurti si maieu dar cele 2 probleme ma impiedica sa mai ies pe afara de rusine

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Celulita o formeaza pungulitele de grasime, iar o suprasaturare de grasimi se gaseste in produsele tip fast-food.Trebuie o dieta corespunzatoare si ceva miscare. Daca nu practici in mod obisnuit gimnastica minima, incearca de 3-4 ori pe zi cate o serie de genoflexiuni-cam20-30 pe serie-, iar daca vrei sa grabesti putin lucrurile apeleaza la o crema anticelulitica. Dieta e foarte importanta! Bafta!

| Mariucaaa a răspuns:

Pastreaza zatul de la cafea si freaca-l pe locul unde ai celulita...pt subtiatul picioarelor eu iti recomand sa faci sport thinking