| deutza254 a întrebat:

Buna stiti cumvadaca in IDM din bucuresti au ochelari patrati cu rama colorata si lentila transparenta?batting eyelashes funda:X

2 răspunsuri:
| Triunghi a răspuns:

Exista si lentila colorata? In fine... Se gasesc PESTE TOT! Eu am b-)

| horac3versac3 a răspuns:

Da se gasesc de care vrei mult mai ieftin decat in alte magazine sau de pe net sunt intre 10 si 15 lei.gasesti si cu rama transparenta si cu lentila transparenta si cu lentila de aia colorata si neagra de toatehappyfunda>?puppy dog eyes