| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna stiti serialul Naruto im plac cercei lui Orochimaru si vreau si eu o pereche la fel! cumva ceva macar asemanator sau pot sa ii fac din tinichea? ca im plac i-as purta la mare se porivesc a dau fundita asa ca im dati? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:12&biw=1020&bih=610 asa arata

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti faci la comanda din argint.

| Artemis94 a răspuns:

Eu am adunat argint care nu imi mai trebuia vara-mea a desenat simbolul fairy tail si si am dat comanda de un medalion. Succes happy