| Klaaa a întrebat:

Stiti statusuri de fete mai super si noi? Fundita normal; x

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.

Vreau s-o vad zambind, urland de fericire.

Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC.

Ma alinta, ma rasfata cat se poate.

Numele tau este scris pe fiecare lacrima...

Cand mergi - de fapt stai...Cand iubesti - normal urasti...Visezi - dar de fapt traiesti.

Si cu toate c`a pus punct, spunand ca s`a terminat, Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat"

Iar pe tine, pe tine, pe tine te urasc!

In aceasta vara hai sa fim niste straini, si poate voi invata sa te iubesc mai putin.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Asa e si asa va fi mereu - o fata buna langa un baiat rau.

Uita`te la ea, ce firava pare... dar uita`te in sufletul ei cate are!happy

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Amintirea e singurul drum pe care te poti intoarce in trecut / love struck!

Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi. Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck

? `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.

Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

Sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

*In ochii tai citesc fericirea. corpul tau e romanul care imi explica iubirea.*

As vrea sa clarific lucrurile un pic. poti sa ai toti banii din lume, daca nu ai prieteni.nu ai nimic!

Adio! Am rezistat cat am putut.deshi mi`e foarte greu. o sa o iau de la inceput

In povestea noastra tu estivinovat.ai pierdut un joc in care ai trishat! sad

Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine; x!

Impreuna sti ca dam bine in poza!

Dar totul este trecator, nimic nu`i vesnicie...

? Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti

Nu e ca o stea. E chiar o stea! Ce te lumineaza cum vrea ea

Sunt o copila ciudata... Ce vrea mereu sa fie mereu imbratisata!

Si n'am nevoie de gloss, ca am zâmbetul pe buze!

Pastrezi secretu`n tine, stiu ca ma iubesti

Nu e ca in filme, e putin mai bine!

Lacrimile tale numai au de mult efect asupra mea •

• Pata pe care o lasa o singura minciuna nu poate fi stearsa de o suta de vorbe adevarate

Imi aminesc fara sa vreau de lucrui care mau schimbat...

E povestea noastra in care doar noi suntem eroi love struck

Iti place numele ei si parul ei blond.Iti place chipul ei, iti place al ei ten. Iti place ca n`are figuri si ca e naturala.Iti place ca e dulce, iti place ca e reala love struck

nu incetezi niciodata sa iubesti o persoana / inveti doar sa traiestii fara ea happy!

Am 2 anotimpuri in suflet mereu.love struck Cand vii sau pleci din viata mea

Esti ploaia care-mi stinge inima

Intai doare :-

1 răspuns:
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Nu stiu eu statusuri prea multe. dar este unul pe care il iubesc.nu stiu daca asa ceva cauti dau eu totusi til dau:I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you. happy