| madalicious a întrebat:

Stiti un program sau de unde pot sa incetinesc ritmul video-urilor care au viteza prea mare? De exemplu la asta : http://www.youtube.com/......ttp?/watch Va rog frumos sa-mi spuneti daca stiti!

Multumesc. :)

1 răspuns:
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Ritmul nu este chiar atat de rapid, dar... o poti downloada, si sa-i dai play in Windows Media Player. Te duci sus, dai VIEW, si dai ENHACEMENTS. De acolo, alegi PLAY SPEED SETTINGS. Dar, daca tu doresti ca aceasta incetinire sa fie permanenta, nu te pot ajuta. Succes.:*