| madutza_ubytzik a întrebat:

Stiti vreo melodie tiganeasca pe care sa se poata dansa? Va rog frumos sa imi spuneti si mie ca trebuie sa facem dansuri tiganesti la scoala si ne trebuie melodii si prof ne-a pus pe noi sa cautam mel! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iaV1pbpEMCw

Asta e geniala. mie una chair imi place...:X:X:X
Si atunci cand zice''da sufletul meu nu-i de vanzare'' u sa cazi al pamant si sa faci cu sanii in jos;)
E geniala melodia iti spun eu. daca vrei iti dau si coregrafie;)

9 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7nHFcB18ia0
=))
Da' barbatu care-i barbat maaaai.
Va indic sa dansati in tiruri, ca Tarzan...sa-i respectati coregrafia.

| Demoiselle a răspuns:

Bunaaa:*
Ascult-o cu atentie pe aceasta http://www.youtube.com/watch?v=m95eZ5RSsTg
... mi se pare f potrivita pentru un dans tiganesc... Tu ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cea mai frumoasa''dicta mamo chiborii

| TheBombonika30 a răspuns:

Ecristinamc...am si eu nevoie.da-mi id tau.te rogg