| emagirl a întrebat:

stiti vreun site unde pot gasi filmul totul pentru dans charlie?

Răspuns Câştigător
| Myrunyka a răspuns:

Pe YouTube, dar este in engleza pentru ca serialul este in engleza. Si nu este un film, ci un episod din multe parti. Daca sti engleza cauta "Charlie Shakes It Up" si gasesti mai multe parti. Sper ca te-am ajutat...

1 răspuns:
| DisneyChannel a răspuns:

Episodul se numeste "Charlie face totul pentru dans" sau "Charlie dansatoarea". Il poti viziona aici http://www.desene-animate-online.net/......1589a.html