| PuffyPuffulete a întrebat:

stiu.ca intrebare pentru unii dintre voi e neobisnuita...doar sunt fata. unde joc..cantar strike...dar in retea?

Răspuns Câştigător
| LiVeeee a răspuns:

Buna,pentru inceput jocul se cheama "counter strike" nu "cantar"hee hee big grin
Pai, poti sa-l joci in reteasickori din internet cafe'uri (impreuna cu prietenii, etc; va faceti un server in lan)

-ori cel mai comod, chiar de la tine de acasa (intri in cs, dupa care dai pe "Find Servers", apoi din fereastra (Servers) care apare, alegi optiunea "Internet" si iti alegi un server din lista si te apuci de jucat! tongue
Bafta la fraguri!winking

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Cs 1.6 e in retea happy Funda?