| bianca_8218 a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea nu o sa sune prea bine dar ma voi bucura daca imi veti trimite niste raspunsuri dragute. As vrea mult sa-mi gasesc prieteni cu care sa vorbesc, din toata tara.As vrea ca ei sa iubeasca fantasticul, anime-urile, filmele sf, jocurile video, stiinta, astrologia, tehnologie...intr-un sens vreau oameni mai diferiti deoarece colegii mei nu sunt asa ca mine si niciodata nu pot vorbi cu ei despre asta.Multumesc si daca vreti sa vorbiti cu mine imi trimiteti id-ul vostru de mess. Al meu este japoneese.girl...

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna bianca(si pe mine ma cheama biancatongue)eu iti voi lasa idul pe privat.Numai binewinking

| Miauti a răspuns:

Salutare! Pai asa am patit si patesc incontinuare. Problema este ca unii nu inteleg hobbyul de a te uita la anime... li se par cam deplasata aceasta chestie. Sau te considera ne evoluat mintal.

Ce sti despre astrologia?

| Alexandra260 a răspuns:

Si mie imi plac anime-urile. Nu-mi pasa daca altii zic ca e o prostie sa te uiti la asa ceva sau etc. Daca vrei id meu da-mi un mesaj privat

| andreeaart a răspuns:

Mmm...filme sf si atrologie, suna bine. Keep going!

| bianca_8218 explică:

Pai astrologia este pentru mine doar un hobby. Stiu ca-mi place foarte mult pentru ca sunt cu capul in nori si-mi place fantasticul. Dar pe langa asta am studiat mult timp planetele, stelele si am vazut super multe documentare...