| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca mai este muult pana la inceperea liceului...dar mi-e fricastraight face la voi cum a fost? Si inca o intrebare ...pe multi i-am auzit ca se duc singuri in clase dar la altii ca asteapta afara si se duc cu dirigintele in clasa! Pana la urma cum se face?big grin Ms!

2 răspunsuri:
| qw12as34zx56 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica. Eu cand am fost boboaca, la inceputul anului scolar cum nu cunosteam pe nimeni am stat in curtea liceului (acolo erai toti copiii+profesori) si m-am dus la clasa mea. Ne-am dus in clasa odata cu diriga, tinand cont ca nici nu stiam cum e liceul in interior

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai este vorba de o adunare unde te intalnesti cu dirigintele si unde vorbeste directorul putin pe acolo dupa care te intalnesti cu clasa si dirigintele si te duce la noua clasa sa tio arate sau daca nu iti zice unde e si iti da programul nu-i mare chestiewinking