| AnNaMarRia391 a întrebat:

Stiu ca nu are legatura cu ce e aici dar am nevoie de ajutor pentru o prietena. In curand implineste un an de relatie si vrea sa i faca o surpriza iubitului ei. Nu va rog decat sa scrieti pe o foaie "Zamfi, Ana te iubeste mult. Iubirea voastra a ajuns pana aici, (scrieti numele orasului din care sunteti)." faceti o poza si o trimiteti pe Facebook pe contul Irina Maria. Daca a ti trimis lasati un raspuns aici si dau funda. Va rog mult, multumesc!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu s-a gandit la ceva original? Acum cateva luni, pe Facebook au aparut zeci de tipe cu exact aceeasi cerita.

| AnNaMarRia391 explică (pentru Aasdfghj):

Ai o idee mai buna? te rog, accept si sugestii

| Aasdfghj a răspuns (pentru AnNaMarRia391):

Consider ca in iubire nu ai nevoie de idei de la alte persoane pentru a face o surpriza. Fiecare persoana e diferita si atrasa de lucruri diferite. Eu pentru iubitul meu as umple casa cu cactusi, daca te ajuta la ceva ideea happy pentru ca e un lucru de care e atras. Cel mai probabil prietena ta nu poate face lucrul asta. Trebuie sa gaseasca acel lucru de care el s-ar bucura mult. Imi pare rau ca raspunsul meu nu iti e plac si nu te ajuta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si trimitem la toate cele cateva sute de irina maria de pe Facebook?

| AnNaMarRia391 explică (pentru suntserios):

Scuze. am o poza cu o fata cu un maieu pe care scrie swag