| ANONIMUUUUUUUS a întrebat:

Buna stiu ca o sa ma judecati am trecut printr.o perioada ft proasta din cauza unui baiat iar eu nu sunt deloc genul care sa sufere sa fumeze sau sa se taie dar sa terminat prost si cum nu am gasit o lama mam taiat cu penita de la un stilou care nu mai mergea rana nu este adanca am dezinfectat.o cu alcool dar tot nu trece vreau sa stiu cam peste cat timp se vindeca sau cum as putea sa fac sa treaca mai repede. Va rog ajitati.ma FUNDA

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Dacă nu se infectează e oke. O să treacă cu timpul. Nu ştiu cât de adâncă e rana ta... Dar crema de gălbenele ştiu că e bună în general chiar şi pentru arsuri, ajută la cicatrizare.happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrraEu a răspuns:

Esti nebuna? Adica nu nebuna in genul rau al cuvantului, dar eu sunt cam gothica si mereu am vrut sa ma tai si nu am avut niciodata curjul......cum ai reusit sa faci asta fara frica spune-mi plz!

| ANONIMUUUUUUUS explică:

Daca treci prin ce am trecut eu din cauza unui baiat crede.ma ca ai avea curajul sa te sinucizi dar mai bine nu incerca eu regret ca am facut asta pentru un bou