| sweetgirl pink a întrebat:

stiu ca o sa vi se para penibila intrebarea dar:ce mancaruri preferate aveti? cate 3 raspunsuri va rog.gunditza celui care are mancaruri preferate la fel ca mine.laughing

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cartofi la cuptor cu piept de pui
Sarmale in foi de vita
Spaghete cu branza

| Atotstiutorul a răspuns:

Ghiveci, zeama de varza cu varza, balene in sos sote,

| Adella92 a răspuns:

Pizza, cartofi la cuptor cu carne de pui, spaghete, macaroane etc

| Steffe a răspuns:

Pizza, spaghete, pui la cuptor cu garnitura de cartofi natur, peste la gratar, tiramisu, inghetata, ciocolata, cereale, gratar...si multe altele care nu-mi vin acum in mintebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papanas
Salata de beof
Pizza