| XxDennise a întrebat:

Ştiu că pare ciudat, dar nu mai ştiu ce să vorbesc cu prietenul meu. Îmi puteţi da nişte subiecte, idei? Fundiţa!:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Chiar așa?
Nu vă faceți planuri pentru sărbătorile de paști?
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Chiar nu aveti nimic in comun?

| h3r a răspuns:

Vrei să vorbim noi cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Despre voi, un film ceva, sunt o grămadă de subiecte de discutat.
Te pup!

| AndreutaDeea a răspuns:

Încearcă și tu să afli mai multe despre el. Spune-i să îți povestească despre el..despre trecut. Apoi fă și tu asta. Așa o să vă cunoașteți mai bine. big grin :* Te pup! :*

| Smile932 a răspuns:

Vorbiti de viitor, caracterizati niste vedete, filme sunt multe subiecte chiar foarte multe! Dar cel mai important este sa vorbiti despre voi, sa incercati sa va cunoasteti reciproc calitatile, defectele, trecutul. Sper ca te-am ajutat!:*