| ubiticatha33 a întrebat:

stiu ca razbunarea e arma prostului dar as vrea sa o fac.azi m-am certat cu un baiat si mi-a zis lucruri care mau deranjat(ma jignit). cum as putea sa ii intorc roata? pls. funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ignorându-l, asta doare cel mai tare. Dacă ai răbdare roata se întoarce de la sine. Baftă!

| AshuraElric a răspuns:

Da,dar jignirile(insultele)sunt arma unei minti inguste sooo...nu mai bine astepti momentul in care el va avea nevoie de tine iar ajutorul nu va veni? De obicei, mai devreme sau mai tarziu avem nevoie de persoanele pe care le-am ranit.Si totusi nu trebuie grabit momentul in care orgoliul ii va fi calcat in picioarebig grin

| thecat29 a răspuns:

Aflai slabiciunile si exploateaza-le cum doresti tu happy

| Rosalinda_8988 a răspuns:

FOloseste`te de un secret ceva ce il are. ceva ce stii de el.