| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca se tot intreaba chestia asta, dar ce rochie imi recomandari sa port la banchet? Si ce pantofi? Eu am 1, 67, 53 de kg, satena, ochi caprui si pielea nici deschisa si nici inchisa. Sunt cam slabuta, mai ales in zona gambelor. Am picioare prea subtiri! Ce rochie imi recomandati sa port?( sa nu fie pana in pamant)

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Am cam aceleasi trasaturi ca tine sau cel putin aveam cand eram la banchetu de a8a:D Eu am purtat o rochie ca asta http://www.envy.ro/moda/Rochii/Rochii-de-seara/Rochie-de-seara-5652 dar rosu cu negru si am atras privirile tuturor, am fost si laudata pentru cea mai frumoasa rochie!