| BabyGirl06 a întrebat:

stiu ca suna cam stupid, dar ati putea sa ma imi dati si mie exemple de nume care sa imi apara la messenger? Sa nu fie cu simboluri, doar Nume si inca ceva love struck App, Sunt fata, pentru cei care nu si'au dat seama

1 răspuns:
| Trololord a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa iti pui un nume care sa nu te reprezinte. Daca te cheama Maria, poti sa-ti faci un ID de genul "mariutza95". Daca ai o porecla, poti sa o folosesti. De pilda, mie mi se spune Lulu. As putea sa-mi fac un ID "lulu95". Probabil e luat deja, dar intelegi idea.
Daca nu vrei sa-ti pui numele, poate sa te reprezinte. Daca vrei ceva haios, alege-ti un nume haios. Daca vrei ceva "epic", alege ceva ce crezi tu ca e "epic". Vei fi mult mai fericita cu ID-ul tau daca numele va veni din sufletul tau si nu al altora. Va fi creat de tine, special pentru tine, si vei ajunge sa-l apreciezi. Asta e parerea mea.winking
Ti-am spus niste chestii cam evidente, stiu... Totusi, sper ca te ajuta. :*