| anonim_4396 a întrebat:

Buna laughing stiu ca suna ciudat, dar avea bunica mea o vorba sau asa ceva ca daca o fata are al doilea deget de la picior mai mare decat primul, este o fata "c**va", iar daca primul era mai mare decat al doilea, fata era "cumintica". Este adevarata chestia asta? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Sigur ca este adevarata in folclorul asta al talcurilor si povestilor babesti.Dar in realitate "c*rva" esti doar atunci cand te vinzi pentru bani.

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ţi se pare logică?
Ce legătură ar avea mărimea unui deget cu nişte trăsături de personalitatea ale unei fete? Nu crezi că e cam pueril?
Nu e adevărată.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Eu stiam ca daca primul deget este mai lung decat al doile inseamna ca in casnicia ta barbatul fa fi seful. si daca al doilea deget este mai lung tu vei fi sefa. Adica nah eu asta stiu tongue Dar sincer eu nu prea cred in astea

| EuNuTu a răspuns:

Tu ce crezi?