| anonim_4396 a întrebat:

Sunt a 8-a ai normal ar trebui sa ma pregatesc pentru examene. La mate e ok dar la romana... Sincer, nu stiu ce sa fac! La scoala, profa nu prea trece pe la ore si cand are si ea chef de ore, atunci explica intr-un stil... Ce pot sa fac?! Meditatii parca nu as face, adica totusi, e romana laughing Nu spun ca nu stiu absolut nimic, dar vreau sa fiu sigura pe mine ca orice mi-ar da la examen stiu sa fac. A, si inca o intrebare, cei care sunteti la mate-info, cum e? E greu?
Mersiiii :*

1 răspuns:
| jesica_5218 a răspuns:

Buna! eu zic sa faci meditatii pentru ca nu stii nici odata ce iti poate pica la examen ...meditatoarea insa are mai multa experienta si stie ce se da in fiecare an si cu mate info.eu din cate am auzit e foarte greu la mate info, dar daca stii ca te descurci cu matematica/informatica/fizica/chimia atunci eu iti recomand acest profil ...succes in alegerea ta si la examen:*