| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Sunt baiat, am 15 ani, inaltime: 1.80 si 80kg.
Am burta. si chiar nu-mi place. sunt si putin cam "umflat" la fata, si e urathappy. Parul il am mare pentru ca multi mi-au zis ca asa imi sta mai bine.
Acum vin si intrebarile mele:

1. Cum pot slabi? Sport pot face doar in weekend ca am liceul si nu am timp.
2. Cum sa ma tund? ceva cu breton sau nu stiu, oricum. nu mai vreau par mare. Vreau sa-mi aratati niste frizuri la moda sau ceva gen. Parul nici foarte scurt.

Multumesc, si sper ca ma ve-ti ajutabig grin.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

"Moda" e cum ti-o faci tu, cum poti slabi? pai terminati liceul ca mai sunt 2 saptamani si apoi mergi la alergat, ti un regin alimentar strict si bine inteles nu mai fa excese de nici un aliment(asta pe viitor).

1 răspuns:
| raulbossu69 a răspuns:

Ai 15 ani si ai 80 de kg?:-0