| SERIOUX a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si as vrea sa stiu cum pot sa slabesc foarte foarte repede(sa dispara suncile de pe burta)? Incerc sa mananc cat mai putin, aproape deloc, iar seara absolut nimic, si fac cam 200, 300, 400 de abdomene pe zi sau la 2 zile.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Abdomne si jogging dimineata si seara! Evita sa mananci dupa orele 18-19 si cat mai putina paine!

Răspuns utilizator avertizat
| SilentJoker a răspuns:

Si alea daca le faci cand te apuca pe tine si gresit, le faci tot degeaba! Dar din fericire este un loc dragutel el asa, numit " sala " si scapi de tot ce vrei tu.