| nuconteaza31 a întrebat:

sunt baiat si am 15 ani...
Problema mea e cu prietena... adica mna, e o relatie de doar doua luni din care doua saptamani am fost certati si nu vorbeam unul cu celalalt. Acum suntem din nou impreuna dar nu e la fel... ea s-a schimbat, e mult mai retrasa fata de mine si nu e la fel. Imi e dor de tot ce aparține de ea si recunosc ca a fost greseala mea... vreau sa fie ca inainte. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pai eu cred ca ea este mai retrasă căci dorește să te facă pe tine mai atras de ea.Eu cred ca tu pur și simplu trebuie să îți ceri scuze de la ea și să o întrebi de ce este așa distanțată, eu cred ca o convorbire sincera va va rezolva toate problemele.

| nuconteaza31 explică:

Am incercat... dar tot degeaba... imi e prea dor de ea sa pot trece peste.

| darrio2007 a răspuns:

Nu sunteti facuti unul pentru altul. Daca in doua luni ati fost certati doua saptamani, este mai mult decat evident.