| minibossX a întrebat:

Sunt băiat si de obicei ma joc prinselea prin la scoala...mereu eu fug după o fata de care îmi place.Nu stiu Daca ei ii place de mine. Daca mai sunt odata singur cu ea ce ar trebui s afac?

Răspuns Câştigător
| WorldTraveler2553 a răspuns:

Oricine ar vedea întrebarea asta ar răspunde așa: "Spune-i ce simți pentru ea și vezi dacă și ea simte la fel"... Crede-mă frate, nu are rost. Fetele nu spun ce simt doar pentru că așa spui tu, iar cea mai mare prostie pe care o poți face este să-ți etalezi sentimentele din prima.Nu va funcționa niciodată, încearcă momentan să o ții lângă tine ca o prietenă, chiar dacă inima ta simte altceva, pe parcurs îți vei da seama de ce vrei tu să-ți dai seama, nu acum.Visele necesită timp! Baftă și mult curaj!