| TAzOVsKY a întrebat:

sunt baiat si imi place mult sa scriu poezii. Va rog sa imi dati niste teme pe care as putea scrie, despre ce as putea sa ascriu? Imi place sa scriu mai mult despre abstract...viata, ganduri, etc... dau funda la cele mai frumoase, multe si INTERESANTE!

3 răspunsuri:
| Iuli_9028 a răspuns:

Dragoste, nu mai stiuhee hee... as vrea sa iti vad si eu poeziile... imi trimiti cateva in mesaj? plss:* mersi anticipat:*

| Liza_5813 a răspuns:

Miracol,fericirea,paradis,oglinda sufletului

| Fanee_2727 a răspuns:

Salut batyah si eu scriam poezii acum 1 an dar acum numai am timp si nici imaginatie. Ai putea scrie despre Timpu de afara, cum te simti, despre persoana la care tii tu mult si tot asa happy Bafta la scris!