| seena8616 a întrebat:

sunt boboaca si as vrea in toamna aceasta sa ma inscriu la miss boboc. ce probe se dau?

funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Depinde de organizatori...va pune sa dansati in pereche, o sa aveti intrebari de cultura generala, defilare pe scena, tinute de seara si diferite alte intrebari (depinde.de ex: ce defecte/calitati ai, descrierea partenerului, lucruri extreme din viata ta, talente)

Succes!

1 răspuns:
| ame93 a răspuns:

Depinde de liceu.dar eu stiu ca se da proba dansului,comedie,tinuta de seara cum mergi si altele, valsul, si dupa cum am spus depinde de liceu ce si cum organizeaza cu voi.