| Aniita a întrebat:

sunt boboaca si la bal am proba de aptitudini...am ales teatru. ce piesa credeti ca ar avea succes? :* dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Romeo si julieta; daca vrei ceva mai romanesc iti sugerez piese din operele lui ion luca caragiale, ca bubico, in vizita, etc(acestea sunt bine privite de critici deoarece cer mult teatru, fiindca pe acea vreme se vorbea cu fite si teatral happy ); ai putea alege din operele lui ion creanga.(este amuzant sa faci pe moldoveanca tongue ) Mult noroc la premiera sau cum se spune in teatru:BAFTA happy