| InnaArkane a întrebat:

Sunt bruneta(foarte inchis) si ma gandeam sa imi fac varfurile blonde, atunci cand voi merge la liceu.Credeti ca am voie sa ma vopsesc blond la varfuri? La mine in scoala(acu' sunt a opta) sunt si copii de clasa a 5 a ce si-au vopsit asa parul.Ce ziceti?

1 răspuns:
| adryana2001 a răspuns:

Pai daca mergi la alta scoala ar trebui sa te informezi. intreaba pe cineva de acolo daca ai voie, iar daca ramai la aceeasi scoala la care esti acum nu vad de ce nu te-ai putea vopsi.