| Blackwoman27 a întrebat:

Sunt bruneta (naturala ) nu m-am vopsit niciodata, am 15 ani si as vrea sa ma vopsesc ori blonda ori roscata sau daca nu sa incerc suvite blonde/roscate,am auzit ca daca vreau sa ma fac blonda trebuie sa ma decolorez si o sa imi cada parul etc. asa ca nu stiu daca mai vreau, o sa imi ramana pentru totdeauna parul blond sau roscat daca o sa ma vopsesc? nu stiu deloc ce sa fac....am ochii caprui si tenul alb, imi puteti arata si ceva poze?(nuante de roscat... )

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Nu te vopsi iubirerolling on the floor
Lasa ca stiu eu ce inseamna vopseaua blonda!
Invata de la minesmug
Si asa te invat numai prostii
Nu te vopsii acum, o sa ai timp sa te vopsesti mai tarziu!laughing)

3 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Nu te vopsi! Daca te vopsesti odata, va trebui sa te vopsesti mereu. Eventual poti sa-ti faci niste suvite albastr sau rosii.

| bunicisibuni a răspuns:

Daca tu chiar vrei sa te vopsesti fa-ti jumatate de par blond (de la jumate spre varfuri cam asa).

| ajfsfamqewED a răspuns:

Sa nu te vopsesti! Nu ai ce castiga, doar pierzi bani, iti cade si parul daca te vopsesti des, sfatul meu ramai asa cum esti :3