| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cam in dubiu daca un baiat ma place sau nubig grin ati putea sa imi ziceti nu stiu niste semne specifice care ar arata ca ma place?big grin plz dau funda pentru raspunsurile cat mai dezvoltate.

Răspuns Câştigător
| DenysSa_5364 a răspuns:

Asa draga mearolling on the floor prietenarolling on the floor) deci daca bayatul akela p care il jtim amn2rolling on the floor te place iti dai seama dpa urmatoarele semne doua punkterolling on the floor[:]
- vrea sa iasa in evidenta in fata tabatting eyelashes
-daca se utia la tine pe askuns :X:X
-incearca sa se dea "mare" cind esti in apropiere
-Dupa felul cum sa comporta cu tine
-...si dupa felul cum vorbesc(vorbe frumoase)...[IuBeStE BaIaTuL Care ItI SpUnE cA eStI frumoasa, Nu SEXY!]
-Pai se uita mereu la tine? daca da s-ar putea

-vrea sa stea langa tine? daca da te place

funditabatting eyelashes:X::X tbxxx femeyeehee hee

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

OK...Semnele pot fi mai multe, dar niciodata nu poti sti cu siguranta. Daca se uita mereu la tine, te saluta cand te vede si te intreba ce faci. Dar depinde de baiat. Unii te baga in seama in exces, iar alti care sunt mai tupesti te intreaba daca ai prieten, daca iti place de cineva. Uite un pont:daca ai un prieten f bun(baiat) care-l cunoaste pune-l sa intrebe, sau joaca cu el si cu niste prieteni adv si prov si intreaba-l de cine ii place.
Dar semnele cele mai specifice raman:
-daca de fiecare data cand intri pe mess el te intreaba cf sau alte chesti
-daca glumeste cu tine
-daca iti zambeste mai mereu
-daca iti face complimente
-daca te consoleaza cand iti este greu
-daca te apreciaza asa cum esti tu
! Succes. sper ca te-am ajutat un pic...

| cosmina05 a răspuns:

Iti poti da seama din comportamentul lui.cat de des te cauta, cum vorbeste cu tine, cum te priveste, etc

| shooby a răspuns:

Pai... Eu sunt baiat, deci imi este mai usor sa raspund la intrebarea ta big grin

- daca se ofera sa te ajute la majoritatea chestiilor
- daca se uita la tine
- daca mereu zambeste cand vorbeste cu tine
- daca incearca sa te impresioneze

Sper ca te-am ajutat big grin