| pisicutza2001 a întrebat:

Sunt cam ingrijorata... Acum 3 ani m-am indragostit de un tip. din cate am inteles de la o prietena, si el m-ar placea. Eu nu i-am spus-o inca ca il iubesc, si mi-ar fi rusine. Dar, nu asta e faza. Vecina mea, spune ca l-ar fi vazut pe el tinandu-se de mana cu o alta fata din cartier. Eu am incercat sa port o discutie cat mai politicoasa posibila cu acea fata din cartier. Iar, ea mi-a zis ca baiatul cu pricina ar lua niste bani de la mafioti dupa ce se imprieteneste cu tipe roscate (eu sunt castanie spre roscata). Mi-e frica sa nu fiu printre acele fete si sa am necazuri. Am incercat sa vb si cu mama dar ea nici nu vrea sa auda de acel baiat... poate stie ea ceva. Va rog ajutati-ma! Funda

1 răspuns:
| xTreMFightx a răspuns:

Uite si mie mi sa inpamplat sa plac o fata chiar la nebunie dar an cazul tau este alt ceve daca a vorbit cu mafiori nu ar trebui sa mai fi cu el ci din contra ar trebui sa cunosti pe alt cineve. pentru ca acel om ati poate aduce doar probleme cum ar fi te duce sa te prostituezi trafic de carne )).tot felul de prosti deci eu zic ca ar trebui sa ati gasesti pe altcineva.*!